Zdobywaj wiedzę z obszaru informatyki śledczej, zabezpieczenia i odzyskiwania danych. Zapisz się na szkolenia informatyki śledczej w naszej Akademii!

Nasze szkolenia

Zapraszamy do udziału w jednym z dwóch warsztatów AMPED realizowanych na całym świecie, które w praktyczny sposób umożliwiają naukę korzystania z produktów firmy oraz dzięki którym poznasz wyzwania przed jakimi stają specjaliści kryminalistyki śledczej w pracy z dowodem cyfrowym.

Amped FIVE
Amped Authenticate
Weź udział w szkoleniu „Analiza urządzeń mobilnych”, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę i umiejętności jak samodzielnie zabezpieczyć różnego typu urządzenia mobilne (GSM, GPS) zgodnie z najlepszymi praktykami informatyki śledczej. Wybierz swój poziom zaawansowania i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom specialist
Poziom professional
Poziom expert

“Analiza aplikacji mobilnych” to szkolenie dedykowane osobom, które ukończyły kurs Analiza Urządzeń Mobilnych na poziomie Professional.

więcej szczegółów
Zapraszamy do udziału w trzypoziomowym Praktycznym kursie informatyki śledczej. Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu wyodrębniania, zabezpieczania i analizy danych, które są zgodne z najlepszymi praktykami informatyki śledczej. Wybierz poziom szkolenia, który najbardziej Cię interesuje i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom specialist
Poziom professional
Poziom expert
Szkolenie „Odzyskiwanie danych” to dwustopniowy kurs, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób rozróżniać typy oraz następstwa fizycznych i logicznych usterek dysków twardych. Następnie nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci odzyskiwać dane z różnych nośników. Wybierz swój poziom zaawansowania i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom professional
Poziom expert

Weź udział w szkoleniu Incident Response Manager, na którym zdobędziesz wiedzę dot. zarządzania cyberzagrożeniami. Kliknij w poniższy przycisk, aby uzyskać więcej szczegółów.

więcej szczegółów

Kurs „Dowód elektroniczny w postępowaniu wewnętrznym i sądowym” stanowi kompendium praktycznej wiedzy z zakresu zabezpieczenia danych elektronicznych w celach procesowych.

więcej informacji

Brak terminu. Napisz do nas i zaproponuj swój termin.

Szkolenie Encase Transition przygotowuje do pracy z programem Encase 8. Kurs obejmuje zarówno teoretyczne jak i praktyczne przygotowanie do prowadzenia analiz w zakresie Informatyki Śledczej. Część praktyczna koncentruje się na przekazaniu kursantom wiedzy o sposobach wyodrębniania, zabezpieczania i analizy danych. Obejmuje ponadto praktyczną prezentację metod przygotowania środowiska do analizy, pozyskiwania informacji cyfrowych oraz poznania technik poszukiwania tzw. śladów ulotnych.

więcej informacji

Brak terminu. Napisz do nas i zaproponuj swój termin.

Szkolenie „Zabezpieczanie i analiza danych z pamięci RAM – Live Forensic” kierowane jest do osób zainteresowanym zagadnieniami związanymi z analizą i metodami live forensics.

więcej informacji

Brak terminu. Napisz do nas i zaproponuj swój termin.

Warsztaty techniczne „Zarządzanie zasobami IT przy użyciu AuditPro” skierowane są do osób, które mają przed sobą wdrożenie AuditPro lub chcą lepiej wykorzystywać już zaimplementowane narzędzie.

więcej informacji

Brak terminu. Napisz do nas i zaproponuj swój termin.