Zdobywaj wiedzę z obszaru informatyki śledczej, zabezpieczenia i odzyskiwania danych. Zapisz się na szkolenia informatyki śledczej w naszej Akademii!

Szkolenia techniczne

Weź udział w szkoleniu „Analiza urządzeń mobilnych”, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę i umiejętności jak samodzielnie zabezpieczyć różnego typu urządzenia mobilne (smartfon/feature phone) zgodnie z najlepszymi praktykami informatyki śledczej. Wybierz swój poziom zaawansowania i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom specialist
Poziom professional
Poziom expert
Zapraszamy do udziału w trzypoziomowym Praktycznym kursie informatyki śledczej. Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu wyodrębniania, zabezpieczania i analizy danych, które są zgodne z najlepszymi praktykami informatyki śledczej. Wybierz poziom szkolenia, który najbardziej Cię interesuje i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom specialist
Poziom professional
Poziom expert
Zapraszamy do udziału w trzypoziomowym szkoleniu z zakresu analizy danych nieustrukturyzowanych. Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu zabezpieczenia danych z różnych źródeł, czy analizy dużych ilości danych (korespondencji email, dokumentów, multimediów, komunikacji telefonicznej i przez aplikacje, artefaktów internetowych i innych).

Wybierz poziom szkolenia, który najbardziej Cię interesuje i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom specialist
Poziom professional
Poziom expert

Szkolenie „Odzyskiwanie danych” to dwustopniowy kurs, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób rozróżniać typy oraz następstwa fizycznych i logicznych usterek nośników danych. Następnie nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci odzyskiwać dane z dysków twardych, SSD oraz Flash Wybierz swój poziom zaawansowania i uzyskaj więcej szczegółów.

Poziom professional
Poziom expert

Weź udział w szkoleniu Security Incident Response Manager, na którym zdobędziesz wiedzę dot. zarządzania cyberzagrożeniami – Advanced Persistent Threats. Bądź przygotowany na odparcie zaawansowanych ataków wykorzystujących socjotechniki oraz szkodliwe oprogramowanie. Kliknij w poniższy przycisk, aby uzyskać więcej szczegółów.

więcej szczegółów

Szkolenia produktowe

Zapraszamy do udziału w jednym z dwóch warsztatów AMPED realizowanych na całym świecie, które w praktyczny sposób umożliwiają naukę korzystania z produktów firmy oraz dzięki którym poznasz wyzwania przed jakimi stają specjaliści kryminalistyki śledczej w pracy z dowodem cyfrowym.

Amped FIVE
Amped Authenticate
Weź udział w szkoleniu Analizy śledcze w oparciu o platformę Intella. Kliknij w poniższy przycisk, aby uzyskać więcej szczegółów.

więcej szczegółów
Weź udział w szkoleniu Analizy śledcze w oparciu o platformę Nuix. Kliknij w poniższy przycisk, aby uzyskać więcej szczegółów.

więcej szczegółów

Weź udział w szkoleniu Griffeye – analiza danych multimedialnych. Kliknij w poniższy przycisk, aby uzyskać więcej szczegółów.

więcej szczegółów