bądź częścią
naszego zespołu

Od lat na polskim rynku informatyka śledcza jest jednoznacznie kojarzona z marką Mediarecovery. Praca naszych ekspertów sprawia, że świat wokół nas staje się bezpieczniejszym miejscem. Wzmocnij zespół Mediarecovery i pomagaj naszym klientom walczyć z przestępczością.

aktualne
oferty

Jeśli nie znajdziesz nic dla
siebie, a chciałbyś z nami
współpracować wyślij swoje CV
na kariera@mediarecovery.pl
– może właśnie na Ciebie czekamy!

aktualne
oferty

Jeśli nie znajdziesz nic dla
siebie, a chciałbyś z nami
współpracować wyślij swoje CV
na kariera@mediarecovery.pl
– może właśnie na Ciebie czekamy!

nasz zespół to grupa ludzi o
zróżnicowanej wiedzy i kompetencjach -
szczególnie wśród pracowników cenimy:

umiejętność
współpracy

Wzajemne motywowanie się i współpraca to podstawa w osiąganiu zamierzonych celów. Dlatego do naszych szeregów chętnie zapraszamy tych, którzy wierzą, że wymiana opinii jest kluczem do sukcesu.

zaradność

Dołącz do nas jeżeli w obliczu przeszkód zawsze starasz się znaleźć rozwiązanie, a problemy są dla Ciebie okazją do rozwoju.

otwartość
na wiedzę

Szukamy osób dla których nauka to ciągły proces, a każde doświadczenie jest okazją do zdobycia nowych umiejętności.

inicjatywę i entuzjazm

Cenimy ludzi z pasją, tych, którzy lubią mieć wpływ na bieg rzeczy i którzy chcą dzielić się z zespołem swoimi pomysłami. Właśnie ludziom o takich postawach i niestandardowych pomysłach zawdzięczamy miejsce, do którego dotarła nasza firma.

dlaczego warto
pracować w
mediarecovery?

stawiamy na
twój rozwój

Będziemy wspierać Cię w rozwoju na każdym jego etapie, a nasi pracownicy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą. Pracując u nas, możesz wziąć udział w wybranych przez siebie szkoleniach i konferencjach oraz inicjatywach, które pozwalają wprowadzać innowacyjne rozwiązania na polski rynek.

dbamy o
równowagę

Wiemy, że zadowolony pracownik to pracownik, który ma czas dla rodziny, na spotkania ze znajomymi i na rozwijanie swoich pasji. Nie promujemy pracy w nadgodzinach, lecz pomagamy naszym pracownikom efektywnie wykorzystać ich energię i kompetencje w ustalonym czasie pracy.

pracujemy
razem

Tworzymy zgrany zespół, któremu dobrze się razem pracuje i bawi. Wszyscy się znamy, dzięki temu łatwiej nam realizować wspólne zadania i osiągać cele.

nie jesteśmy
korporacją

Dzięki temu, że jesteśmy firmą średniej wielkości brak jest u nas formalizmów i „sztywności” znanych z dużych organizacji. Elastyczność, szybkość podejmowania decyzji w oparciu o doświadczenie wielu specjalistów to nasze cechy charakterystyczne.

co zapewniamy?

 • Możliwość wyboru formy współpracy (umową o pracę lub B2B)
 • Pełne wsparcie na etapie wdrożenia
 • Partnerskie zasady współpracy
 • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach.
 • Przejrzysty system premiowy
 • Pakiet medyczny
 • Pakiet sportowy
 • Elastyczny czas pracy

formularz zgłoszeniowy

  * pole wymagane

  Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora: Media sp. z o.o., ul. Piotrowicka 61, 40-723 Katowice (kontakt: zgoda.HR@mediarecovery.pl, 32 782 95 95) moich danych osobowych:

  program poleceń

  Znasz kogoś, kto mógłby dołączyć do naszego zespołu? Zgłoś nam swojego
  kandydata. Jeśli zostanie zatrudniony, dostaniesz od nas 3000 złotych brutto.

  potrzebujesz wsparcia?