projektowanie
i budowa laboratoriów

Często prowadzisz analizy śledcze? Odpowiadasz za zabezpieczanie danych cyfrowych? Laboratorium wyposażone w narzędzia do informatyki śledczej pozwala zabezpieczać dane tak, aby mogły zostać wykorzystane jako respektowany przez sądy materiał dowodowy.

zgłoś się do nas po projekt
laboratorium informatyki
śledczej

Od czego zacząć? Budowę laboratorium informatyki śledczej w jego podstawowej wersji powinni rozważyć biegli sądowi oraz instytucje chcące prowadzić własne, samodzielne analizy śledcze.
Rozszerzona wersja jest rozbudowana o dodatkowe oprogramowanie analityczne. To propozycja dla organizacji, które planują działać lub już działają zgodnie z polityką zarządzania incydentami oraz mają zespół dedykowany informatyce śledczej.

skontaktuj się z nami

budowa laboratoriów
- krok po kroku

Realizujemy projekty od „a do z”. Przyglądamy się dokładnie Twoim potrzebom, rodzajom przeprowadzanych postępowań, materiałom, które odzyskujesz i poddajesz analizie. Bierzemy pod uwagę ergonomię pracy, kolejność wykonywanych zadań, ważny jest nawet kształt dostępnych pomieszczeń. Dobieramy odpowiednie technologie, sprzęt, oprogramowanie ale także elementy wyposażenia pomieszczenia takie jak stoły i oświetlenie. Wszystko po to abyś mógł działać skutecznie.

Rozpoznanie potrzeb

Projektowanie

Akceptacja

Realizacja

laboratoria informatyki
śledczej, które możemy
dla Ciebie zbudować

laboratorium odzyskiwania danych

Własne laboratorium odzyskiwania danych pozwala ograniczyć koszty związane z outsourcingiem tego typu usług i podnieść poziom bezpieczeństwa danych. Oferujemy zindywidualizowane projekty, uwzględniające rzeczywiste potrzeby danej organizacji.

laboratorium urządzeń mobilnych

Urządzenia mobilne to kompendium wiedzy na temat użytkownika. Żródło poszlak i dowodów. Dzięki laboratorium wyposażonemu w specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie do analiz urządzeń mobilnych uzyskujemy dostęp do wielu cennych informacji.

laboratorium informatyki śledczej - specjalistyczne

To kompleksowe centrum do prowadzenia analiz śledczych i odzyskiwania danych rozbudowane o część przeznaczoną do analizy urządzeń mobilnych. Dodatkowo pozwala na zaawansowane formy analizy danych.

laboratorium informatyki śledczej – szyte na miarę

Każda organizacja ma własne potrzeby. Aby im sprostać zaprojektujemy i zbudujemy laboratorium informatyki śledczej dostosowane do wymogów i warunków Twojej pracy, a nasz zespół – jeden z najbardziej doświadczonych w tym zakresie zespołów w Polsce – służy pomocą.

napisz do nas i stwórzmy razem twoje
laboratorium computer forensics

dlaczego warto
skorzystać
z naszych
usług?

Liczba ekspertyz wykonanych w naszym, jednym z największych w Polsce, laboratoriów, przekroczyła 10 000.

Przez lata działalności w branży zaprojektowaliśmy
ponad 30 laboratoriów informatyki śledczej.

Zrealizowaliśmy projekty dla sektora prywatnego i największych instytucji państwowych.

Współpracujemy z wiodącymi producentami rozwiązań informatyki śledczej.

poznaj narzędzia
informatyki śledczej

formularz kontaktowy

    * pole wymagane