Przed nami kolejna edycja cyklu szkoleń i warsztatów, zatytułowanych Wiosenne Spotkania z Informatyką Śledczą. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 21-22 maja 2024 r. w Warszawie. To nasza największa inicjatywa edukacyjna, którą organizujemy już po raz dwunasty.

Wiosenne Spotkania z Informatyką Śledczą to jedno z największych wydarzeń digital forensics w Europie. Jest to wyjątkowa platforma dostarczająca uczestnikom najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności w obszarze informatyki śledczej. W tym roku zaplanowaliśmy dwa intensywne dni szkoleniowe, podczas których uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w fascynujących wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez renomowanych ekspertów z całego świata. Zorganizowaliśmy również strefę wystawienniczą, w której swoje rozwiązania prezentować będą wiodący globalni dostawcy technologii dla informatyki śledczej.

W programie tegorocznej edycji znajdują się prezentacje najnowszych technologii związanych z Computer Forensics, Mobile Forensics, czy OSINT. Nie zabraknie zagadnień związanych z automatyzacją procesów oraz wykorzystania sztucznej inteligencji w pracy śledczych. Szerzej zaprezentujemy także nasze autorskie narzędzia Radio Forensics – Vespereye. Szczególnym punktem programu będzie wystąpienie Porucznika Eugene Kima z Beverly Hills Police Department, który podzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz opowie o wykorzystywaniu narzędzi informatyki śledczej przez organy ścigania w USA.

Spotkanie ma charakter zaknięty. Rejestracja na wydarzenie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną po otrzymaniu imiennego zaproszenia.