Webinar: Jak dobrze ugryźć jabłko?
Akwizycja danych z iPhone'ów.

30 marca o godzinie 11:00 odbył się webinar organizowany wspólnie przez Mediarecovery – lidera informatyki śledczej – oraz firmę Grayshift, producenta rozwiązania Graykey. To drugi z serii specjalistycznych webinarów zapowiadających 11. Wiosenne Spotkania z Informatyką Ślędczą Mediarecovery.

Podczas wydarzenia uczestnicy poznali możliwości ekstrakcji dowodów cyfrowych z iPhone’ów za pomocą narzędzia Graykey. Przedstawiono również studium przypadku: wykorzystanie rozwiązania do zabezpieczenia danych i uzyskania kluczowych dowodów w prawdziwej sprawie kryminalnej.

Webinar był dedykowany tylko i wyłącznie przedstawicielom służb jednostek odpowiadających z ochronę porządku publicznego.

Cieszymy się, że mogliśmy pocieszyć się z naszymi uczestnikami wiedzą przydatną w ich codziennej pracy. Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami – w tym webinarami stanowiącymi przedsmak Wiosennych Spotkań z Informatyką Śledczą Mediarecovery!