Warsztaty BelkaDay Workshop

Wraz z ekspertami z Belkasoft przyjrzeliśmy się akwizycji, ekstrakcji i analizie danych za pośrednictwem platformy Belkasoft Evidence Center (BEC) podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Mediarecovery dla specjalistów informatyki śledczej.

We wtorek 19.11.2019 spotkaliśmy się ze specjalistami z całego kraju na ostatnich w tym roku warsztatach organizowanych przez Mediarecovery, tym razem we współpracy z firmą Belkasoft. Ich platforma Belkasoft Evidence Center (BEC) umożliwia jednoczesne prowadzenie akwizycji, ekstrakcji i analizy danych z komputerów – w tym pamięci RAM, urządzeń mobilnych oraz chmury. Tego dnia całą naszą uwagę skupiliśmy na urządzeniach mobilnych, gdzie przedstawiliśmy wyzwania dotyczące zarówno akwizycji oraz analizy smartphonów i iPhone’ów, jak i danych znajdujących się w chmurach urządzeń mobilnych.

The last but not least, czyli nowości i niespodzianki ostatniego warsztatu Mediarecovery

Poszerzyliśmy wiedzę naszych uczestników o nowe podejścia do akwizycji danych telefonów z tajwańskimi układami scalonym – MediaTek i MTP, którą oferuje najnowsza wersja oprogramowania BEC – https://belkasoft.com/sneak_peek.

W związku z tym, że święta coraz bliżej nasi partnerzy postanowili zaskoczyć wszystkich! Spośród przybyłych wylosowali szczęśliwca, który otrzymał półroczną licencję Belkasoft Evidence Center. Zwycięzcy jeszcze raz serdecznie gratulujemy. 😉