V Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej - URDI. Triage i Live Forensic

Zapraszamy serdecznie na V Ogólnopolską Konferencję Informatyki Śledczej – URDI, podczas której skupimy się na tematach Triage i Live Forensic.

Analizy w środowisku big data. Triage i Live Forensic. Obserwując gigantyczną ilość danych przetwarzanych każdego dnia w chmurze oraz galopujący wzrost pojemności dysków nietrudno zdać sobie sprawę, że analizy wykonywane tradycyjnymi metodami wymagającymi czasochłonnego zabezpieczenia wszystkich nośników wkrótce stracą rację bytu. Potrzebna jest wstępna selekcja i segregacja danych przeznaczonych do analizy.

Nowe podejście do informatyki śledczej pozwala na analizę danych dostępnych w chmurze, podgląd uruchomionych aplikacji, podłączonych urządzeń bez ryzyka utraty danych ulotnych przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładów przeznaczonych na analizę.

Rewolucja jaką są metody triage i live forensic porównywana jest z przełomem, który dokonał się w badaniu trzeźwości kierowców podczas zastąpienia badań w laboratorium przenośnym alkomatem.

Weź udział w konferencji i przekonaj się jakim skokiem jakościowym w analizie informatycznej są wspomniane metody.

Podczas wydarzenia poznasz zagadnienia teoretyczne, metodykę, najnowsze rozwiązania technologiczne, a także aspekty prawne związane z analizami informatycznymi na „żywym organizmie”.

Wśród wykładowców – praktycy informatyki śledczej, liderzy technologiczni oraz prawnicy specjalizujący się w tematyce elektronicznego materiału dowodowego.

Więcej informacji, w tym krótkie opisy wykładów i możliwość rejestracji na stronie: URDI – V Ogólnopolska Konferencja Informatyki Śledczej.