Mediarecovery uruchamia usługi mobile forensics premium!

Do oferty laboratorium informatyki śledczej Mediarecovery wprowadzamy nowe usługi z kategorii mobile forensics premium.
poznaj ofertę

Mediarecovery uruchamia usługi mobile forensics premium!

Poszerzamy w ten sposób bogaty wachlarz produktów związanych z przełamywaniem zabezpieczeń, ekstrakcją i analizą danych pochodzących z urządzeń mobilnych. Usługa premium to m.in.: możliwość dostępu do 46 000 różnych urządzeń i 4500 aplikacji pracy z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych oraz aplikacji.

Stały rozwój technologii mobilnych, w szczególności pojawianie się na rynku nowych modeli urządzeń i wersji oprogramowania wymaga regularnych inwestycji w narzędzia wykorzystywane przez śledczych. Jako lider informatyki śledczej, który wyznacza trendy na polskim rynku, dysponujemy najnowocześniejszym w regionie laboratorium, które od niemal 20 lat wspiera służby oraz Klientów komercyjnych w walce z przestępczością. Realizujemy tu szereg usług w zakresie computer forensics, mobile forensics i incident response. O skuteczności naszego labu decydują kompetencje inżynierów potwierdzone licznymi certyfikatami oraz inwestycje w zakup najnowszych technologii od wiodących, globalnych dostawców.

Uruchomienie usług mobile forensics premium poprzedziło zaangażowanie inżynierów Mediarecovery w cykl międzynarodowych szkoleń oraz zakup specjalistycznego oprogramowania światowej klasy. Inwestycja zwiększa potencjał laboratorium i uzupełnia dotychczasowe kompetencje naszych ekspertów. W ramach usługi mobile forensics premium Mediarecovery może jeszcze sprawniej i szybciej pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach takich jak zalanie urządzenia, pożar i inne sytuacje silnego uszkodzenia nośnika.

Po więcej informacji na temat usługi zapraszamy tutaj:

poznaj ofertę