Tytanowy Partner RSA i nagroda za największą sprzedaż!

Miło jest nam ogłosić, iż spółka Mediarecovery (Media Sp. z o.o.) otrzymała status Tytanowego Partnera RSA.  Co więcej, otrzymaliśmy nagrodę za największą sprzedaż produktów RSA w Polsce w 2017 roku.

Zacznijmy od Tytanowego Partnera

Już od kilkunastu lat należymy do Programu SecureWorld, który skupia wszystkie firmy współpracujące z RSA, zaczynając od tych które zajmują się sprzedażą, przez dystrybutorów, po partnerów technologicznych. Tytuł Tytanowego Partnera jest dla nas wielkim wyróżnieniem, gdyż wąskie grono firm może się nim pochwalić, a co za tym idzie trudno go zdobyć.

Poniżej przedstawiamy oficjalny dokument potwierdzający status Tytanowego Partnera dla Mediarecovery (Media Sp. z o.o.).

 

Nagroda za najwyższą sprzedaż

Dnia 21.03.2018 roku na ręce Prezesa Sebastiana Małychy przekazano nagrodę za największą sprzedaż produktów RSA w Polsce. W 2017 roku duża część realizowanych przez nas projektów była związana z wdrożeniem właśnie tych rozwiązań, które idealnie wpisują się w obszary naszej specjalizacji. W projektach dotyczących  SIEM – często wybieraliśmy RSA NetWitness, gdyż jest to rozwiązanie, które wykracza poza podstawowe funkcje monitorowania bezpieczeństwa systemów/sieci i pozwala na analizę istotnych zdarzeń bezpieczeństwa, logów, przepływów sieciowych oraz wgląd we wszystkie działania na endpointach. Przy projektowaniu Security Operations Center polecaliśmy wybór platformy RSA NetWitness SecOps Manager, która agreguje zdarzenia, alerty i incydenty; pomaga wykonać ocenę sytuacji wystąpienia incydentu oraz umożliwia organizacjom zarządzanie ogólną skutecznością działania zespołu SOC. Aby zarządzać ryzykiem i zgodnością na poziomie biznesowym (GRC) rekomendowaliśmy implementację modułowej platformy RSA Archer.