Bezpłatny Webinar:
Analiza danych wywiadowczych
z narzędziami T3K

30 sierpnia 2023
godz. 11:00

Mediarecovery - lider informatyki śledczej - oraz T3K, producent rozwiązań AI dla informatyki śledczej, zapraszają na bezpłatny webinar poświęcony roli sztucznej inteligencji w procesie śledczym!

Podczas wydarzenia pokażemy przebieg sprawy od wyodrębnienia danych z urządzenia mobilnego przy użyciu XRY od MSAB, poprzez analizę danych w T3K LEAP, po wzbogacenie informacji o celu dzięki narzędziom OSINT.

Poznasz takie funkcjonalności jak:

  • rozpoznawanie obiektów i wyszukiwanie znanych wzorców graficznych i tekstowych
  • rozpoznawanie twarzy
  • wykrywanie i identyfikowanie języków używanych na analizowanym urządzeniu
  • geolokalizacja urządzeń, wraz z chronologią i trasą przemieszczania się obiektu

 

Zobacz, jak wygląda workflow śledztwa z użyciem narzędzi T3K i przekonaj się, jak istotną rolę mogą pełnić w rozwiązaniu spraw. 

Poznaj przebieg sprawy od  analizy danych znajdujących się na urządzeniu przy użyciu XRY od MSAB, po wytypowanie podejrzanego oraz jego powiązań dzięki narzędziom OSINT.

Rejestracja zakończona

Wydarzenie poprowadzą:

Simon

Simon North
Product Manager | T3K

Simon jest menedżerem ds. partnerów w T3K. Pomaga agencjom rządowym, sprzedawcom i firmom prywatnym w maksymalnym wykorzystaniu produktów z portfolio T3K. Jako pracownik zespołu ds. zaufania i bezpieczeństwa w YouTube jest świadomy wyzwań, przed jakimi stoją firmy i organizacje w związku z nielegalnymi treściami, oraz tego, jak szybciej i mądrzej je identyfikować i klasyfikować.

 

Betina

Betina Tynka
Presales Engineer & Data Analyst | Mediarecovery

Ekspertka analiz dużych zbiorów danych nieustrukturyzowanych, e-Discovery i OSINT. Prelegentka na konferencjach branżowych, ekspertka w obszarze OSINT-u i analizy danych nieustrukturyzowanych. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń Social Network Harvester, Intella, Nuix, SecurCube, Griffeye, Cobwebs i Maltego. Autorka i współautorka wielu publikacji specjalistycznych oraz programu szkoleniowego.