Lider i integrator

Czy wiesz, że to dzięki nam „computer forensic” tłumaczymy w języku polskim jako „informatykę śledczą”?

Powiedzieć, że nie ma takiej drugiej firmy to za mało. Mediarecovery to z jednej strony największe i najdłużej działające laboratorium informatyki śledczej w Polsce. A co z tym idzie ciekawe i niespotykane nigdzie indziej sprawy i analizy śledcze. Z drugiej strony to obszar bezpieczeństwa IT i integracja zaawansowanych systemów zabezpieczeń z architekturą największych firm z branży bankowości, finansów, telekomunikacji, energetyki, przemysłu i sektora rządowego.

Rola lidera zobowiązuje. Stale szkolimy się w USA i Europie Zachodniej. Staramy się i najczęściej nam to wychodzi, wprowadzać branżowe nowości na rynku polskim. Z uwagi na niespotykane nigdzie indziej połączenie kompetencji w informatyce śledczej i bezpieczeństwie IT możemy zaoferować wyjątkową efektywność w budowaniu wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Dzięki temu, że jesteśmy firmą średniej wielkości brak jest u nas formalizmów i „sztywności” pewnych zachowań znanych z dużych organizacji. Elastyczność, szybkość podejmowania decyzji w oparciu o doświadczenie wielu doskonałych specjalistów to nasze cechy charakterystyczne. Stawiamy na pracę zespołową, wzajemne zaufanie i szacunek.

Klientom nie staramy się za wszelką cenę sprzedać, a raczej nieco idealistycznie, zbudować świadomość i wspólnie osiągnąć promowany przez nas wyższy poziom bezpieczeństwa. Doskonała orientacja w zakresie sposobów tworzenia, przesyłania, gromadzenia, kasowania i odzyskiwania danych pochodząca wprost z informatyki śledczej pozwala wyciągnąć więcej z integracji i komunikacji pomiędzy poszczególnymi systemami bezpieczeństwa. Wychodzimy dalej niż szablonowe ustawienia i reguły proponowanych rozwiązań. Personalizujemy. Dostosowujemy do bieżących potrzeb i możliwości.

W naszej firmie skupiamy się na wspólnym celu jakim jest świadczenie naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Procedury ograniczamy do koniecznego minimum dbając aby nie stały się uciążliwą przeszkodą blokującą kreatywne działania.

Jako firma realizujemy projekty dla największych i nie boimy się wyzwań. Do tego samego zachęcamy naszych pracowników. Członkowie naszego zespołu rozwijają swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach – zarówno w kraju jak i za granicą.

Naszym pracownikom proponujemy także udział w zajęciach z języka angielskiego.

Wiemy, że zadowolony pracownik to pracownik, który ma czas dla rodziny, na spotkania ze znajomymi i na rozwijanie swoich pasji. Nie promujemy pracy w nadgodzinach, lecz pomagamy naszym pracownikom efektywnie wykorzystać ich energię i kompetencje w ustalonym czasie pracy.

Wszyscy nasi pracownicy korzystają z pakietu benefitów takich jak bilety do kina, karty sportowe, prywatna opieka medyczna czy tzw „wczasy pod gruszą”.

W naszych biurach zawsze znajdą się także świeże owoce, pyszna kawa i najróżniejsze herbaty.

Tworzymy zgrany zespół, któremu dobrze się razem pracuje i bawi. Będąc niedużą firmą, wszyscy się znamy – a dzięki temu łatwiej nam realizować wspólne zadania i osiągać cele.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 17 lat. Możemy się pochwalić setkami klientów i tysiącami wykonanych ekspertyz. Patrząc w przyszłość, jesteśmy przekonani, że nie tylko sprostamy wymaganiom zmieniającego się rynku, ale maksymalnie wykorzystamy nasz potencjał.

Uważamy, że dobry pracodawca to taki który angażuje się społecznie. Współpracujemy z lokalnymi uniwersytetami, wspólnie przygotowujemy świąteczne paczki dla dzieciaków z domu dziecka.

W jakich obszarach się specjalizujemy?

Bezpieczeństwo IT

więcej informacji

Informatyka śledcza

więcej informacji

Nasze wybrane projekty

Największy SIEM
w branży e-commerce

0+
ekspertyz od 2005 roku

SOC w najstarszym
polskim banku

Zabezpieczenie urządzeń mobilnych polskiego przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego

SIEM
w największym koncernie chemicznym w Polsce

100 duplikatorów Mediaimager GM4 dostarczonych do państwowych i prywatnych laboratoriów kryminalistycznych

0TB