Passware Kit v.1

Poniżej prezentujemy wybraną funkcjonalność najnowszej edycji Passware Kit v.1

Odzyskiwanie haseł dla dokumentów OpenOffice

  • Passware Kit odzyskuje teraz hasła dla dokumentów pakietów OpenOffice oraz LibreOffice.
  • Odzyskiwanie haseł jest wspierane procesorami GPU NVIDIA oraz AMD z prędkością odzysku dochodzącą do 380,000 haseł na sekundę, korzystając z pojedynczego GPU.
  • Wsparcie dla słowników udostępniach w lokalizacji sieciowej

Passware Kit może korzystać teraz ze słowników haseł umieszczonych na nośnikach sieciowych. Program nie wymaga już umieszczenia słowników na maszynie lokalnej. Poprawnie skonfigurowany dostęp do słowników, pozwala na korzystanie z nich wielu instancjom programu Passware Kit.

Natychmiastowe resetowanie haseł dla Windows 10 Live

Passware Kit wspiera natychmiastowe resetowanie haseł dla użytkowników systemu operacyjnego Windows, zarówno kont lokalnych administratorów jak i Administratorów Active Directory. Program także odzyskuje hasła dla Windows 8-10 Live ID z plików rejestru oraz plików zrzutów pamięci. Passware Kit 2016 v.1 resetuje teraz także hasła Windows 8-10 Live ID w przeciągu minut, także w sytuacji kiedy zrzut pamięci nie jest dostępny. Wsparcie dla tablic tęczowych RTI2 dla szybkiego odzyskiwania zakodowanych haseł. Passware udoskonalił swój atak za pomocą tablic tęczowych na zakodowane hasła i wspiera teraz oprócz tablic w formacie RT, także te w formacie RTI2. Tablice tęczowe wykorzystywane są do deszyfracji sum kontrolnych LANMAN, NTLM, SHA1 oraz MD5, nie korzystających z mechanizmu soli, w celu odzyskania nazw kont użytkowników systemu operacyjnego oraz ich haseł.