Kontakt

Aktualności

Mediarecovery oficjalnym przedstawicielem sprzedaży GRIFFEYE na Polskę

Dodano: 18.05.2017 r.

Miło jest nam ogłosić, iż spółka Mediarecovery jest oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży narzędzi produkowanych przez firmę Griffeye w Polsce.

System Griffeye CS Enterprise jest wybierany przez najbardziej zaawansowane jednostki zwalczania przestępczości na świecie. Jednocześnie jego podstawowa wersja, Griffeye DI, używana jest przez społeczność specjalistów, którzy zmagają się z ogromem materiału fotograficznego i video w prowadzonych analizach.

Oprogramowanie pozwala na pobieranie danych z wielu źródeł, m.in. kamery CCTV, telefony komórkowe (XRY, UFED, technika specjalna, radio) czy elementy analizy śledczej forensic (za pomocą narzędzi zewnętrznych, jak EnCase czy Magnet AXIOM) oraz sieci społecznościowych.

Co wyróżnia rozwiązanie?

System produkowany przez firmę Griffeye, oprócz analizy i zarządzania materiałem dowodowym w postaci multimediów, pozwala na stworzenie bazy wiedzy o „tożsamościach” i relacjach między nimi. Oznacza to, że dzięki tej technologii analityk może zdefiniować różne osoby, miejsca, pojazdy, rzeczy i układać powiązania między nimi. Przykładowo: samochód może być przypisany do osoby, osoba do domu, a przedstawiony dom do dowolnej liczby innych osób. Użytkownik ma nieskończone możliwości, aby dodawać więcej informacji i materiałów graficznych o danej „tożsamości”, a funkcja identyfikacji i rozpoznawania twarzy, czy obiektów pozwala na szybkie przypisanie materiału, bądź nawet automatyzację tworzenia „tożsamości”.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Przejdź do naszego sklepu >>Wydrukuj tę stronę | Do góry


Strona główna | Biuro prasowe | Kariera | Konferencje i wydarzenia | Kontakt


Kontakt

Media Sp. z o.o.
ul. Piotrowicka 61, 40-723 Katowice

tel.: +48 32 782 95 95
fax: +48 32 782 95 94


e-mail: biuro@mediarecovery.pl

Newsletter


Zobacz dojazd