Mediarecovery partnerem merytorycznym 10. Wiosennego Spotkania z Informatyką Śledczą!

Już 25 i 26 maja w Warszawie odbędzie się jubileuszowa edycja jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce Computer Forenics w Polsce. 10. Wiosenne Spotkanie z Informatyką Śledczą organizowane jest przez Stowarzyszenie Insytut Informatyki Śledczej, a Mediarecovery ma zaszczyt byc partnerem merytorycznym wydarzenia. Szkolenie jest dedykowane funkcjonariuszom służb mundurowych oraz organom bezpieczeństwa państwa, ekspertom laboratoriów oraz specjalistom działów analiz i bezpieczeństwa IT, wykorzystujących w swojej pracy narzędzia informatyki śledczej.

W tym roku szkolenie zostało poszerzone o dzień w pełni poświęcony tematyce Radio Forensics. Kierowany jest do ekspertów z obszaru radiowego, pracowników wydziałów zajmujących się techniką operacyjną oraz łącznością. Ponadto część prezentacji zostanie udostępniona w formie szkolenia online.

Niezmiennie, głównym celem wydarzenia pozostało dostarczanie uczestnikom wartościowej, praktycznej i aktualnej wiedzy eksperckiej. Nie zabraknie prelekcji w formule usecase oraz warsztatów praktycznych poprowadzonych przez liderów rozwiązań Computer & Radio Forensics z całego świata. Uczestnicy nie tylko poznają najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające oraz przyspieszające codzienną pracę, ale również wymienią się doświadczeniami z innymi praktykami.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę wydarzenia: dowiedz się więcej