Mediarecovery Partnerem
Roku Magnet Forensics!

Mediarecovery Partnerem Roku Magnet Forensics!

Magnet Forensics – wiodący, globalny dostawca technologii z zakresu informatyki śledczej – wyróżnił Mediarecovery tytułem 𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲 𝗬𝗲𝗮𝗿 𝗔𝘄𝗮𝗿𝗱 𝟮𝟬𝟮𝟯. Nasi przedstawiciele odebrali specjalną statuetkę w kategorii „wybitne zaangażowanie” podczas tegorocznej edycji warsztatów produktowych zorganizowanych na Ibizie.

Mediarecovery, jako największy polski dystrybutor produktów Magnet Forensics, zostało wyróżnione za całokształt współpracy. W szczególności docenione zostało zaangażowanie w rozwój biznesu, aktywności marketingowe, kompetencje zespołu i wyniki sprzedaży.

Założona w 2010 roku firma Magnet Forensics to wiodący, globalny dostawca technologii wykorzystywanych w informatyce śledczej. Narzędzia informatyczne tworzone przez firmę pozwalają na pozyskiwanie i analizowanie danych pochodzących z nośników cyfrowych (np. urządzenia mobilne, komputery osobiste), które mogą być wykorzystywane jako materiał dowodowy w prowadzonych przez różnego rodzaju służby, postępowaniach.  Produkty Magnet Forensics są używane przez ponad 4000 klientów z sektora publicznego i prywatnego w ponad 100 krajach i pomagają śledczym zwalczać przestępczość, chronić aktywa i strzec bezpieczeństwa narodowego.