Bezpłatne warsztaty hands-on:
Magnet Forensics Customer Roadshow
Narzędzie Axiom w praktyce

4 miasta w 4 dni
14-17 listopada 2023

Weź udział w Magnet Forensics Customer Roadshow - warsztatach technicznych poświęconych narzędziom Magnet Forensics do pozyskiwania informacji z komputerów, urządzeń mobilnych oraz serwisów cloudowych.

Podczas wydarzenia poznasz:

  • Nowe możliwości Axiom7
  • Nowe, bezpłatne narzędzie Magnet OUTRIDER
  • Magnet Digital Investigation Suite (MDIS) – platformę składającą się z trzech produktów – Magnet ATLAS , Magnet AUTOMATE i Magnet REVIEW

Warsztaty techniczne hands-on zostaną poprowadzone w formie tips&tricks, dzięki którym każdy z uczestników, niezależnie od poziomu zaawansowania czy znajomości narzędzi Magnet Forensics zdobędzie niezastąpione w codziennej pracy umiejętności.

Miejsca i daty warsztatów:

Warsztaty zostaną poprowadzone w 4 miastach w Polsce, dzięki czemu każdy z zainteresowanych będzie ma możliwość wybrania odpowiadającej mu lokalizacji. Prosimy o zaznaczenie miasta w formularzu zgłoszeniowym:

  • Wrocław – 14 listopada
  • Gdańsk – 15 listopada
  • Warszawa – 16 listopada
  • Katowice – 17 listopada

Weź udział w warsztatach w swoim mieście i przyspiesz rozwiązywanie spraw z produktami Magnet Forensics!

Magnet Forensics:

 

Niels Renken
Solution Consultant | Magnet Forensics

W swojej karierze pracował nad złożonymi projektami dla klientów korporacyjnych na całym świecie, prowadząc szkolenia dla inżynierów technicznych. Doświadczenie zdobywał także wykonując ekstrakcję z telefonów komórkowych dla organów ścigania.

 

Kevin Chandler
Digital Forensic Specialist | Magnet Forensics

Specjalista ds. informatyki śledczej z ponad 26-letnim doświadczeniem w pracy dla organów ścigania. Przed dołączeniem do Grayshift, Kevin pracował dla British Transport Police, pełniąc w niej różne funkcje na przestrzeni lat. Przez ostatnie 16 lat działał jako detektyw specjalizujący się w oszustwach i dochodzeniach cyfrowych.

 

Berry Huijps
Senior Account Manager | Magnet Forensics

Specjalista z 13-letnim doświadczeniem w dziedzinie informatyki śledczej i ekonomi handlowej. Swoją wiedzę wykorzystuje każdego dnia, przekładając wymagania techniczne na działające rozwiązania. Wierzy, że umożliwienie użytkownikom końcowym wykonywania ich codziennej pracy dla dobra społeczeństwa jest niezwykle istotne i z dumą przyczynia się do tego celu.

Mediarecovery:

 

Jan Raduchowski-Brochwicz
Junior Computer Forensics Specialist | Mediarecovery

Zaawansowany specjalista ds. cyberbezpieczeństwa z 2-letnim doświadczeniem branżowym. Ekspert w dziedzinie digital forensics, badania malware oraz reagowania na incydenty bezpieczeństwa i przygotowywania testów penetracyjnych.

 

Bartłomiej Mirocha
Key Account Manager | Mediarecovery

Specjalista Mediarecovery z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży Informatyki Śledczej realizujący największe projekty zarówno Computer, jak i Mobile Forensics dla organów ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Certyfikowany ekspert z zakresu wdrożeń zdecentralizowanych systemów klasy mobile forensic / frontline forensics oraz członek Stowarzyszenia Instytut Informatyki Śledczej.

 

Michał Nierobiś
Key Account Manager | Mediarecovery

Handlowiec z wieloletnim doświadczeniem. Z firmą media związany od czterech lat. Dostarcza najnowsze rozwiązania computer oraz mobile forensic dla rynku Enterprise. Obsługuje kluczowe instytucje skarbu państwa oraz znane wszystkim w Polsce brendy.

 

Dominika Ciołkowska
Sales Consulant | Mediarecovery

Swoje doświadczenie i wiedzę o produktach informatyki śledczej zdobywała w Mediarecovery na stanowisku specjalistki ds. logistyki. Pozwoliło jej to nie tylko poznać portfolio z zakresu narzędzi Digital Forensics, ale również nawiązać trwałe relację z partnerami i dostawcami, co efektywnie wykorzystuje teraz w swojej pracy jako handlowiec.
Aktualnie, opiekuje się klientami z obszaru GOV oraz instytucjami szkolnictwa wyższego.

Rejestracja zotsała zamknięta.