KontaktKariera w Mediarecovery
Robimy coś wyjątkowego

Informatyka śledcza to ciągle nowa dziedzina w Polsce. W dużym uproszczeniu polega na poszukiwaniu i analizie informacji w formie cyfrowej. Inżynierowie informatyki śledczej składają w jedną całość strzępki informacji ukryte w gąszczu zer i jedynek, zapisanych na komputerowych dyskach. Celem jest złożenie tych fragmentów w „elektroniczny odcisk palca” oraz jego zabezpieczenie w taki sposób, by mógł pełnić rolę dowodu. Informatyka śledcza to również prewencja, projektowanie całych platform i systemów reakcji na incydenty, bezpieczeństwa informacji i przeciwdziałanie cyberzagrożeniom. Duże wdrożenia w największych polskich firmach i instytucjach.

Nie jesteśmy korporacją

W naszej firmie skupiamy się na wspólnym celu jakim jest rozwój firmy, a nie na rywalizacji i walce o kolejne stanowiska. Nie znamy uciążliwych i blokujących kreatywne działania procedur, które powszechne są w organizacjach korporacyjnych.

Pracujemy razem

Tworzymy zgrany zespół, któremu dobrze się razem pracuje i bawi. Będąc niedużą firmą, wszyscy się znamy – a dzięki temu łatwiej nam realizować wspólne zadania i osiągać cele.

Dbamy o równowagę

Wiemy, że zadowolony pracownik to pracownik, który ma czas dla rodziny, na spotkania ze znajomymi i na rozwijanie swoich pasji. Nie promujemy pracy w nadgodzinach, lecz pomagamy naszym pracownikom efektywnie wykorzystać ich energię i kompetencje w ustalonym czasie pracy.

Jesteśmy stabilną firmą

Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat. Możemy się pochwalić setkami klientów i tysiącami wykonanych ekspertyz. Patrząc w przyszłość, jesteśmy przekonani, że nie tylko sprostamy wymaganiom zmieniającego się rynku, ale maksymalnie wykorzystamy nasz potencjał.

Rekrutacja - FAQ

Jakie dokumenty są wymagane od Kandydatów?

Z reguły wymagamy CV i listu motywacyjnego. Pamiętaj aby Twoje CV zawierało takie informacje jak Twoje wykształcenie (szkoły, kursy, szkolenia), miejsca pracy, w tym okresy zatrudnienia, zajmowane stanowiska, zakresy obowiązków oraz umiejętności i zainteresowania. Jeśli nigdy nie pracowałeś, napisz nam o innych doświadczeniach takich jak praktyki, staże, zagraniczne stypendia czy wolontariaty. Chcielibyśmy wiedzieć, dlaczego chcesz pracować właśnie u nas i jakie są twoje kwalifikacje - powiedz nam o tym w liście motywacyjnym.

Nie mam żadnego doświadczenia zawodowego – czy mam szansę na pracę w Mediarecovery?

Tak, dla wielu osób z naszej firmy to była pierwsza praca. Biorąc pod uwagę Kandydatów bez doświadczeń zawodowych, zwracamy uwagę na ich dodatkowe zajęcia, udział w projektach akademickich itp. Nie ukrywamy, że podobają nam się osoby przedsiębiorcze, które 5 lat studiów poświęciły nie tylko na naukę, ale zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój osobisty na różnych polach.

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Po przesłaniu aplikacji i pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną z pracownikiem Działu HR. Spotkanie to będzie służyć obu stronom. My będziemy mogli sprawdzić czy jesteś Kandydatem jakiego szukamy, Tobie pozwoli ocenić czy nasza firma i oferowane stanowisko spełniają Twoje oczekiwania. Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zostaniesz zaproszony na kolejne spotkanie, tym razem z managerem, któremu podlega stanowisko, o które się starasz. W przypadku stanowisk technicznych, możesz dodatkowo spodziewać się sprawdzianu wiedzy technicznej bądź próbki swojej pracy (np. kawałek kodu). Czasem też zapraszamy Kandydatów do wypełnienia testów lub na sesję Assessment Center. Po zakończeniu procesu rekrutacji zawsze udzielamy Kandydatom informacji zwrotnej, zarówno tej pozytywnej jak i negatywnej, w ustalonym na spotkaniu terminie.

W waszych ogłoszeniach wymagana jest znajomość języka angielskiego. W jakich sytuacjach jest rzeczywiście używany?

Większość pracowników ma kontakt z naszymi zagranicznymi partnerami, uczestniczy w zagranicznych szkoleniach lub konferencjach. Znajomość języka angielskiego pozwala nam nie tylko efektywnie realizować codzienne zadania, ale także podwyższać swoje kwalifikacje.

Jak będę wyglądały moje pierwsze dni w Mediarecovery?

Twoje pierwsze dni upłyną na poznawaniu firmy – jej historii, struktury organizacyjnej, standardów oraz poszczególnych pracowników. Dowiesz się szczegółowo jak wyglądają Twoje zadania i jakie mamy wobec Ciebie oczekiwania na okresie próbnym. To czas, kiedy żadne pytanie nie będzie „głupie”; bez wahania będziesz mógł zapytać o wszystko, co Cię interesuje lub co budzi Twoje wątpliwości. Przygotuj się, że kolejne tygodnie będą pod znakiem intensywnej nauki i zdobywania wiedzy na temat obszaru, którym będziesz się zajmował.

 • ACCOUNT MANAGER / KONSULTANT

  (sprzedaż rozwiązań IT)
  Miejsce pracy: Warszawa/ Katowice
  Nr. ref. AM/K/W

  CZEGO OCZEKUJEMY?

  Poszukujemy samodzielnych i chcących się rozwijać osób z doświadczeniem w sprzedaży produktów i rozwiązań IT. Od Kandydatów oczekujemy zainteresowania nowoczesnymi technologiami i wiedzy z zakresu IT, doskonałych umiejętności handlowych w tym analizy potrzeb, budowania relacji i negocjacji.

  Szukamy osób energicznych, otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy, zorientowanych na realizację celów. Wymagamy dobrej znajomości j. angielskiego oraz prawa jazdy kat B.

  CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

  Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy. Jako nasz pracownik będziesz samodzielnie odpowiedzialny za sprzedaż zaawansowanych rozwiązań zakresu bezpieczeństwa IT, informatyki śledczej oraz audytu informatycznego. W ramach swoich zadań będziesz mieć możliwość współpracy z innymi działami w firmie oraz zewnętrznymi partnerami. Będziesz też reprezentować naszą firmę na licznych spotkaniach i imprezach branżowych (targi / konferencje).

  DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

  • » Realizujemy innowacyjne projekty dla dużych klientów i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!
  • » Dajemy możliwość rozwijania kompetencji poprzez szkolenia w Polsce i za granicą,
  • » Wymagamy efektów, ale szanujemy Twój prywatny czas,
  • » Stawiamy wyzwania i pomagamy im sprostać,
  • » Gwarantujemy umowę o pracę i wynagrodzenie skonstruowane tak, aby Twój wysiłek był doceniany,
  • » Oferujemy dodatki w postaci dofinansowania zajęć sportowych i kulturalnych.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: kariera@mediarecovery.pl

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  Do dokumentów aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) "

Współpraca

Wiemy, że nie będziemy osiągać sukcesów bez współpracy, wzajemnego motywowania się i pobudzania pomysłowości. Dlatego w naszych szeregach widzimy tylko tych, którzy czerpią przyjemność z pracy z ludźmi, którzy wierzą, że wymiana opinii przynosi niesamowite efekty.

Entuzjazm

Chcemy współpracować z tymi, którzy w obliczu przeszkód nie rozkładają rąk, ale starają się znaleźć rozwiązanie. Z tymi, którzy w problemie widzą kolejne wyzwanie i którzy potrafią cieszyć się z wykonywanej pracy.

Inicjatywa

Cenimy tych, którzy lubią mieć wpływ na bieg rzeczy i którzy chcą dzielić się z zespołem swoimi pomysłami. Właśnie ludziom o takich postawach i niestandardowych pomysłach zawdzięczamy miejsce, do którego dotarła nasza firma. Takich ludzi chcemy więcej w Mediarecovery. .Strona główna | Biuro prasowe | Kariera | Konferencje i wydarzenia | Kontakt


Kontakt

Media Sp. z o.o.
ul. Piotrowicka 61, 40-723 Katowice

tel.: +48 32 782 95 95
fax: +48 32 782 95 94


e-mail: biuro@mediarecovery.pl

Newsletter


Zobacz dojazd