Jesteś pasjonatem IT?

Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem informatycznym, jesteś fachowcem od SIEMa, a może odkryłeś w sobie pasję do informatyki śledczej? To, szukamy właśnie ciebie!

Twoją pasją jest sprzedaż?

Jeżeli w kontaktach z dyrektorami IT i bezpiecznikami czujesz się jak ryba w wodzie i możesz pochwalić się sukcesami w sprzedaży – będziesz idealnym członkiem naszego zespołu.

Sprawdź nasze oferty pracy

Kogo szukamy

Nasz zespół to grupa ludzi o zróżnicowanej wiedzy i kompetencjach, o różnych osobowościach. I dobrze! Jest jednak kilka cech które cenimy szczególnie:

Wiemy, że nie będziemy osiągać sukcesów bez współpracy, wzajemnego motywowania się i pobudzania pomysłowości. Dlatego w naszych szeregach widzimy tylko tych, którzy czerpią przyjemność z pracy z ludźmi, którzy wierzą, że wymiana opinii przynosi niesamowite efekty.

Chcemy współpracować z tymi, którzy w obliczu przeszkód nie rozkładają rąk, ale starają się znaleźć rozwiązanie. Z tymi, którzy w problemie widzą kolejne wyzwanie i którzy potrafią cieszyć się z wykonywanej pracy.

Realizowane przez nas projekty stawiają nas często przed wyzwaniami. Szukamy osób dla których nauka to ciągły proces i które każde doświadczenie postrzegają jako okazję do zdobycia nowych umiejętności.

Cenimy tych, którzy lubią mieć wpływ na bieg rzeczy i którzy chcą dzielić się z zespołem swoimi pomysłami. Właśnie ludziom o takich postawach i niestandardowych pomysłach zawdzięczamy miejsce, do którego dotarła nasza firma. Takich ludzi chcemy więcej w Mediarecovery.

Jeśli jesteś taką osobą, być może właśnie Ciebie szukamy!
Znajdź ofertę pracy dla siebie.

Kariera FAQ

Większość naszych pracowników używa w pracy języka angielskiego. Mają kontakt z naszymi zagranicznymi partnerami, uczestniczą w zagranicznych szkoleniach lub konferencjach. Dobra znajomość języka angielskiego pozwala nam nie tylko efektywnie realizować codzienne zadania, ale także podwyższać swoje kwalifikacje.

Oczywiście, jest to możliwe. Każdorazowo dopasowujemy program stażu tak aby satysfakcjonował on obie strony – stażyście lub praktykantowi pozwolił zdobyć maksymalnie dużo wiedzy a nam dał możliwość skorzystania z jego / jej potencjału. W ostatnim czasie kilku stażystów dołączyło do nas na stałe!

Tak, dla wielu osób z naszej firmy to była pierwsza praca. Biorąc pod uwagę Kandydatów bez doświadczeń zawodowych, zwracamy uwagę na ich dodatkowe zajęcia, udział w projektach akademickich itp. Nie ukrywamy, że podobają nam się osoby przedsiębiorcze, które 5 lat studiów poświęciły nie tylko na naukę, ale zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój osobisty na różnych polach.

Twoje pierwsze dni upłyną na poznawaniu firmy – jej historii, struktury organizacyjnej, standardów oraz poszczególnych pracowników. Otrzymasz „Przewodnik dla nowego pracownika” który pomoże ci przypisać każdą twarz do imienia lub ksywki i będzie pod ręką gdy będziesz mieć wątpliwości do kogo zwrócić się z pytaniami.

Dowiesz się szczegółowo jak wyglądają Twoje zadania i jakie mamy wobec Ciebie oczekiwania na okresie próbnym. To czas, kiedy żadne pytanie nie będzie „głupie”; bez wahania będziesz mógł zapytać o wszystko, co Cię interesuje lub co budzi Twoje wątpliwości. Przygotuj się, że kolejne tygodnie będą pod znakiem intensywnej nauki i zdobywania wiedzy na temat obszaru, którym będziesz się zajmować.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do działu HR.

Jak przebiega rekrutacja?

Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Dbamy o kontakt z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Zależy nam na tym, aby każdy kto chce do nas dołączyć wiedział czego może się spodziewać.

Jeśli znalazłeś/aś ofertę pracy która cię zainteresowała – wyślij do nas swoje CV. Pamiętaj aby zawierało ono kompletne informacje na temat Twoich kompetencji i doświadczeń. Jeśli jeszcze studiujesz lub właśnie ukończyłeś/aś studia ważne będą dla nas Twoje dodatkowe aktywności (staże, praktyki, wolontariaty).

Pokaż nam co potrafisz i pozwól nam się poznać! Napisz w liście motywacyjnym dlaczego chcesz pracować właśnie z nami!

Pozwala nam wyjaśnić te aspekty Twojego CV które budzą nasze wątpliwości. Jest też szansą dla Ciebie – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku pracy pytaj śmiało – chętnie odpowiemy!

Chcemy poznać cię bliżej. Takie spotkanie będzie służyć obu stronom. My będziemy mogli sprawdzić czy jesteś Kandydatem jakiego szukamy, Tobie pozwoli ocenić czy nasza firma i oferowane stanowisko spełniają Twoje oczekiwania. Spotkasz się z przedstawicielem działu HR i managerem działu lub tylko z managerem.

To Twoja szansa aby zapytać o to jak wygląda codzienna praca na tym stanowisku i czego będziemy od ciebie oczekiwać. Dla nas będzie to możliwość sprawdzenia twoich kompetencji merytorycznych. Na tym etapie możesz się spodziewać sprawdzianu wiedzy technicznej. Będziemy chcieli także porozmawiać po angielsku.

Dbamy aby kandydaci biorący udział w procesie rekrutacyjnym otrzymali informację zwrotną. Dotyczy to każdego etapu procesu rekrutacyjnego. Kandydatom odrzuconym po analizie CV przesyłamy wiadomość mailową. Z pozostałymi osobami kontaktujemy się zwykle telefonicznie. Jeśli nie dostaniesz od nas żadnej informacji nie wahaj się zadzwonić i zapytać. Być może Twoje CV jest jeszcze rozpatrywane lub (choć staramy się do tego nie dopuścić) zaginęło w gąszczu innych.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do działu HR.

Sprawdź nasz oferty pracy!