Bezpłatny Webinar:
Zamykaj sprawy z najnowszym FTK 8.0.
Nowe możliwosci dla Twoich dochodzeń.

5 września 2023
godz. 11:00

Mediarecovery - lider informatyki śledczej - oraz Exterro zapraszają na bezpłatny webinar, podczas którego poznasz możliwości FTK 8.0.

FTK to wiodące rozwiązanie informatyki śledczej, które od lat wspiera zespoły śledcze w prowadzeniu spraw na całym świecie. Pozwala na szybką analizę danych pochodzących z wielu źródeł, skanuje dyski w poszukiwaniu informacji, przyspiesza proces analizy danych oraz współpracuje z urządzeniami mobilnymi i technologią e-discovery.

Weź udział w wydarzeniu i zobacz nowe wydanie FTK:

  • Nowy, ulepszony interfejs
  • Nowy usprawniony widok osi czasu
  • Nowa funkcja inteligentnej sieci
  • Nowa funkcja podkreślania artefaktów

Wszystko na przykładach spraw prowadzonych przez śledczych z całego świata!

Rejestracja została zakończona

Wydarzenie poprowadzą:

Simon

Jan Ehrlich
Director of the Technical Engineering Team | Exterro

Od 5 lat związany z Exterro (dawniej AccessData). Zarządza międzynarodowym zespołem inżynierów technicznych na każdym etapie dostarczania rozwiązań. Przed rozpoczęciem współpracy z Exterro zdobywał doświadczenie w branży zarówno jako wsparcie techniczne, kierownik pomocy technicznej, specjalista ds. produktu, jak i Presales Engineer.

 

Betina

Daniel Czekuć
Computer Forensics Specialist | Mediarecovery

Specjalista informatyki śledczej, ukierunkowany na działania związane z Computer Forensics oraz Incident Response. Swoje doświadczenie zbiera w pracach analitycznych w laboratorium informatyki śledczej Mediarecovery. Absolwent wyższej szkoły na kierunku “Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”.