DataWalk dla Departamentu Sprawiedliwości USA

Nasz Partner, DataWalk, poinformował właśnie o podpisaniu listu intencyjnego na wdrożenie technologii do analizy danych w Departamencie Sprawiedliwości USA. To duży sukces i cieszymy się razem z nimi! Potwierdza to jakość, szerokie spektrum funkcjonaności, a także wysoki poziom bezpieczeństwa oferowany przez tą platformę analityczną.

Mediarecovery, w swojej ofercie posiada specjalistyczne produkty dedykowane różnym obszarom informatyki śledczej i operacyjnej. Coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się obecnie platformy analityczne, a jednym z wiodących produktów w tej grupie jest właśnie DataWalk. Pozwalają one na analizę, pozyskiwanie i korelację dużych ilość informacji, tzw. Big Data, m.in. bazy danych, bilingi telefoniczne, wyciągi bankowe czy wiadomości e-mail.. Jedną z zalet tej platformy jest brak ograniczeń w ilości analizowanych danych.

Polski polski high-tech

DataWalk S.A. (dawniej PiLab S.A.) to polska firma technologiczna notowana na GPW, rozwija platformę analityczną DataWalk na bazie własnej technologii, która pozwala łączyć duże wolumeny danych w rozproszonych zbiorach. Celem spółki jest budowa pierwszego, globalnego produktu w sektorze enterprise IT z Polski.

Platforma DataWalk

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć tutaj.