CTF RSA Netwitness na Security Case Study!

Już 10 i 11 września odbędzie się konferencja Security Case Study! Tym razem w niezwykłym świecie wirtualnego centrum VirBela. Przemień się w kolorowego awatara i w kowbojskim kapeluszu, jak w grze Simsy, ruszaj na podbój świata wirtualnych spotkań, prezentacji i zabawy.

Podczas konferencji zapraszamy Cię na warsztaty organizowane przez firmę RSA, przy naszym znaczącym współudziale 🙂 Warsztaty RSA Netwitness – poświęcone będą monitorowaniu i analizie ruchu sieciowego oraz threathuntingowi.

Na naszym stoisku, codziennie o godzinie 11.30 zobaczysz, jak krok po kroku zbudować zautomatyzowaną ścieżkę obsługi incydentu bezpieczeństwa przy pomocy systemu klasy SOAR.

I chociaż całość, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, odbędzie się w 100% online, organizatorzy zadbali o każdy szczegół, aby umożliwić uczestnikom poruszanie się i komunikację podobną do tej, którą znamy ze świata offline.

Warsztaty Capture the Flag są dostępne wyłącznie dla uczestników konferencji. Zapisy na warsztaty dostępne tutaj: https://lnkd.in/exyK62z

Do zobaczenia w konferencyjnym “Second Life” 🙂