Kontakt

Informacje prasowe

Strona 1 z 22  > >>

EnCase Mobile Investigator już jest!

Kilka dni temu nasz wieloletni partner, Guidance Software, ogłosiło wydanie nowego narzędzia dla specjalistów informatyki śledczej: EnCase Mobile Investigator. Rozwiązanie pozwala na gromadzenie i analizę danych z popularnych modeli smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Więcej

Dodano: 26-05-2017

Unia Europejska zadba o nasze dane osobowe. Firmy zapłacą wielomilionowe kary?

Nawet 20 milionów euro. Tyle mogą wynieść kary, nakładane na przedsiębiorców przez Unię Europejską. A wszystko przez unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Nowe przepisy zaczną obowiązywać za rok, ale to wcale nie oznacza, że czasu na przygotowanie jest dużo.

Więcej

Dodano: 25-05-2017

Mediarecovery oficjalnym przedstawicielem sprzedaży GRIFFEYE na Polskę

Miło jest nam ogłosić, iż spółka Mediarecovery jest oficjalnym partnerem w zakresie sprzedaży narzędzi produkowanych przez firmę Griffeye w Polsce.

Więcej

Dodano: 18-05-2017

7 najczęstszych cyberataków zagrażających bezpieczeństwu Twojej firmy

Wbrew powszechnemu przekonaniu, na cyberataki narażone są również małe firmy. W Stanach Zjednoczonych aż 43% wszystkich aktywności cyberprzestępców skierowanych jest właśnie na mały biznes. Poniżej lista siedmiu najczęstszych cyberataków, które mogą trafić w przedsiębiorstwo.

Więcej

Dodano: 10-05-2017

Banki tracą pieniądze? Nie tylko cyberprzestępcy za tym stoją.

Sektor bankowo-finansowy traci pieniądze nie traktując poważnie procesów związanych z oceną ryzyka IT – uważają specjaliści z laboratorium informatyki śledczej Mediarecovery. Każda strata przekłada się bezpośrednio na poziom środków, które mogą być przeznaczone na inwestycje i tych, które muszą pozostać w obowiązkowej rezerwie.

Więcej

Dodano: 25-04-2017

Nowy standard bezpieczeństwa w C++

Instytut Inżynierii Oprogramowania działający w ramach Carnegie Mellon University w Pittsburghu opublikował nowe zalecenia związane z programowaniem w C++. Mają one na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa aplikacji tworzonych w tym języku developerskim.

Więcej

Dodano: 19-04-2017

Strona 1 z 22  > >>Wydrukuj tę stronę | Do góry


Strona główna | Biuro prasowe | Kariera | Konferencje i wydarzenia | Kontakt


Kontakt

Media Sp. z o.o.
ul. Piotrowicka 61, 40-723 Katowice

tel.: +48 32 782 95 95
fax: +48 32 782 95 94


e-mail: biuro@mediarecovery.pl

Newsletter


Zobacz dojazd