Akademia informatyki śledczej Mediarecovery jest unikatowym przedsięwzięciem edukacyjnym z obszaru szeroko rozumianej informatyki śledczej i bezpieczeństwa IT na rynku polskim. Kilkunastoletnie doświadczenie oraz fakt, że nasi specjaliści to praktycy będący ekspertami w swoich dziedzinach sprawia, że ponad 3500 klientów instytucjonalnych oraz firm skorzystało z naszej wiedzy.

Akademia informatyki śledczej – kilka słów historii

Pierwsze szkolenie prowadzone przez specjalistów Mediarecovery zorganizowane było w 2008 roku dla Komendy Głównej Policji. Jednak dopiero w 2011 roku powstała formalnie Akademia informatyki śledczej. Grono wykładowców Akademii tworzą nie tylko specjaliści i praktycy z Mediarecovery, którzy na co dzień zajmują się analizami śledczymi, bezpieczeństwem IT, odzyskiwaniem danych i zabezpieczaniem elektronicznego materiału dowodowego, ale również niezależni specjaliści, teoretycy prawa oraz czynni prawnicy.

ZOBACZ WYKŁADOWCÓW AKADEMII

Program Akademii Informatyki Śledczej został zbudowany na podstawie unikalnych w Polsce doświadczeń oraz bieżących potrzeb naszych słuchaczy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy formułę szkolenia lub jego program do oczekiwań Klientów. Zdarza się, że program szkoleń w Akademii jest indywidualnie dostosowywany do oczekiwań organizacji czy firmy, czyli „szyjemy go na miarę” Klienta. Takie szkolenia mogą odbywać się w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta.

ZOBACZ SEKCJĘ CO NAS WYRÓŻNIA

Zachęcamy, aby zapoznać się z ofertą szkoleń, która dostępna jest na stronie głównej.  W zaprezentowanej tabelce zobaczą Państwo wszystkie organizowane przez nas szkolenia, niektóre z nich odbędą się już wkrótce, a niektóre czekają na zaproponowanie przez Państwa terminu. W sytuacji gdy mają Państwo więcej pytań zachęcamy, aby skontaktować się z naszym specjalistą ds. szkoleń